۱۳۹۹/۰۷/۳۰
فرماندار اسفراین در هفته نیروی انتظامی

یکی از شاخصه های برجسته پلیس، مردمی بودن در عین اقتدار و صلابت است

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، فرماندار اسفراین با فرمانده و پرسنل انتظامی این شهرستان دیدار کرد و در این نشست گفت: یکی از شاخصه های برجسته نیروی انتظامی، مردمی بودن در عین صلابت و اقتدار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، وجود امنیت و سلامت را یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور عنوان کرد و گفت: اگر امنیت و سلامت بعنوان دو نعمت بزرگ توأمان در کنار هم نباشند شاهد توسعه و پیشرفت کشور نخواهیم بود.

وی سلامتی و امنیت را دو نعمت بزرگ الهی معرفی کرد که برای مردم مجهول است و گفت: این مجهولیت به دلیل ضرورت وجود آن گاهی از ذهن انسان ها بیرون می رود اما به دلیل شرایط امروز در مقابله با بیماری کرونا مردم بیشتر به اهمیت مقوله سلامت پی برده اند.

طاهر رستمی ارتقاء امنیت وایجاد فرصت برای افزایش تعامل بین پلیس و مردم را از جمله اهداف مهم نیروی انتظامی برشمرد و افزود: آمادگی و همراهی خوب نیروهای نظامی و انتظامی در کناراعضای شورای تامین و سایر دستگاهها و همچنین تعامل و همراهی مردم باعث شد که ما در اتفاقات و بحرانهای سال گذشته عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت شهرستان ، جناب سرهنگ مهری، بیان داشت: پلیس امروز ضمن انجام وظیفه ذاتی خود در حفظ نظم و امنیت ، در کنار مردم نیز در حال خدمت رسانی است و شهید مهری الگوی پلیس مقتدر و مردمی بود.

رستمی به نقش ناجا در دوره شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: در این دوره نیروی انتظامی از همان روزهای نخست با تمام ظرفیت ورود پیدا کرد و در کنار کادر درمانی و بهداشتی شهرستان وظایف خود را به خوبی انجام داد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیز با تقدیر از فرماندار اسفراین، خدمت به مردم را وظیفه قلبی خود و کادر انتظامی عنوان کرد و گفت: مردم همیشه دوست دارند که نیروی پلیس در کنارشان باشند و البته اگر خدمتی انجام می شود براساس دستورالعمل درونی و اعتقاد قلبی نیروی ناجاست .

سرهنگ مجید یگانه پور ادامه داد: خدمت در نیروی انتظامی و پوشیدن این لباس سبز بسیار سخت است که باید با نیت قربه الی الله در جهت خدمت و پذیرش خطر، این مسیر برای رسیدن به هدف طی شود.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی