۱۳۹۹/۰۷/۲۹
فرماندار اسفراین:

اشتغال زندانیان راهی برای کاهش آسیب های اجتماعی

فرماندار اسفراین در نشست با رئیس اداره زندان شهرستان با تاکید بر اهمیت اشتغال زندانیان و حرفه آموزی آنها، گفت: اشتغال زندانیان منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین طاهر رستمی در این نشست اشتغال را یکی از ضرورت‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: بیکاری از عمده‌ترین دلایل وقوع جرم در جامعه است که با توسعه فعالیت‌های حرفه آموزی به ویژه در بخش اشتغال برای زندانیان و خانواده‌های آنان نقش بسزایی در توسعه سلامت اجتماعی و پیشگیری از آسیبهای بعدی ایفا می‌کند.

فرماندار اسفراین افزود: در زندان با افراد مختلفی سر و کار داریم به همین منظور مدیریت زندان باید فردی جامع نگر باشد تا بتواند بستری برای رشد، حرفه آموزی و‌اشتغال یک زندانی پیدا کند.

رئیس شورای تامین شهرستان اسفراین در ادامه با اشاره به تعامل خوب و دوسویه‌ای که بین امور زندان‌ها و اعضای شورای تامین وجود دارد، اظهار داشت: تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی، شورای تامین و قضایی و همراهی خوب مردم موجب ایجاد آرامش در جامعه می‌شودکه خوشبختانه دراین شهرستان تعامل خوبی بین دستگاههای اجرایی و اعضاء شورای تامین برقرار و همین امر باعث ایجاد امنیت بیشتر شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.


 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی