۱۳۹۹/۰۷/۲۹

حضور و بازدید فرماندار اسفراین در مانور جهادی برق رسانی به روستای گنجدان

مانور جهادی برق رسانی به روستای صعب العبور گنجدان از روز گذشته در حال اجراست که فرماندار اسفراین صبح امروز با حضور در این منطقه از اجرای این مانور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، صبح امروز طاهر رستمی با حضور در روستای گنجدان از اجرای مانور جهادی برق رسانی به این منطقه بازدید کرد .
 
وی در حاشیه این بازدید با اشاره به سختی ها و مشکلات پیش رو در امر برق رسانی به روستاهای صعب العبور، گفت: یکی از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران این است که بخش اعظمی از روستاهای بالای ۱۰ خانوار که در مناطق صعب العبور و با دسترسی بسیار سخت نیز قرار داشتند از نعمت برق برخوردار شوند. 
 
رستمی ادامه داد: در راستای توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت‌زدایی از مناطق محروم ، برق‌رسانی به تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار شهرستان انجام شده است. 
 
فرماندار اسفراین در ادامه این بازدید از حرکت جهادی و عملیاتی مدیریت شرکت توزیع برق استان و شهرستان در راستای خدمت به مناطق کم برخوردار قدردانی کرد.
 
 
بنا به گفته دیمه کار مدیر شرکت توزیع برق اسفراین، این مانور و عملیات اجرایی از روزهای گذشته با همراهی اکیپ هایی از شهرستانهای بجنورد،شیروان، فاروج و مانه و سملقان در منطقه گنجدان آغاز و تا روز بعد ادامه دارد. 
 
وی همچنین اعتبار پروژه را یک میلیارد و سیصد میلیون تومان عنوان کرد و گفت: نصب یک دستگاه پست هوایی، احداث یک کیلومتر شبکه فشار ضعیف و اجرای ۵ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلو ولت از جمله اقداماتی است که طی مانور سه روزه در منطقه روستای گنجدان از توابع بخش مرکزی اسفراین انجام می شود.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی