۱۳۹۹/۰۷/۲۸

جلسه شورای اداری شهرستان فاروج

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: توفیقات بسیاری در سایه وحدت، همدلی، انسجام و هم افزایی حاصل می شود و این عوامل از ضرورت های امروز کشور است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فاروج و تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان، افزود: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که در طول چهار دهه گذشته با مسائل و مشکلات بسیاری مواجهه شده است، به عنوان یک هدیه الهی فرصتی مغتنم برای خدمت به مردم است.
برداران با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی با تمام توان خود در برابر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی که برگرفته از مبانی دین مبین اسلام است ایستاده اند، افزود: در چهار دهه گذشته از هر فرصتی برای ضربه زدن به این نظام استفاده کردند و به هم پیمانان خود وعده دادند و اعلام کردند نمی گذاریم نظام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.
وی با اشاره به توفیقات ایران اسلامی در صحنه های بین المللی، تصریح کرد: به رغم تمامی محدودیت ها و تحریم اما این نظام در ارائه خدمت به مردم سربلند است که این خدمات باید به سمع و نظر نسل جوان رسانده شود.
برادران خدمت به مردم را برگرفته از آموزه های دین مبین اسلام عنوان کرد و افزود: فرماندار رئیس کارگروه های مختلف هر شهرستان است و حوزه کاری اش به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان بسیار وسیع است اما این به معنای مداخله در امور سایر دستگاه های اجرایی نیست.
وی حفظ دستاودرهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را از مهمترین وظایف هر مسئول دانست و گفت: فرماندار باید در امور مختلف به ویژه مدیریت بحران شهرستان حضور موثر داشته باشد که این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی مهمترین موضوع است.
برادران با ابراز تاسف از کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی و کم شدن حساسیت ها نسبت به بیماری کرونا، گفت: دستورعمل های بهداشتی باید توسط مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و ادارات دولتی به خوبی رعایت شود.
در ادامه این نشست فرماندار جدید شهرستان فاروج هدف از پذیرفتن مسئولیت را توسعه شهرستان دانست و گفت: توسعه امری درون زاست و باید با تکیه بر توانمندی های داخلی توسعه را رقم بزنیم.
ابولحسن نجفی تولید زعفران و انگور را از مزیت نسبی شهرستان فاروج عنوان کرد و افزود: قرار گرفتن در مسیر تردد سالانه ۲۰ میلیون زائر و مسافر از دیگر مزیت های مهم این شهرستان است که با برنامه ریزی مناسب باید گام های مهمی در راستای توسعه شهرستان برداریم.
در پایان این جلسه از زحمات مسعود صادق تیتکانلو قدردانی و ابوالحسن نجفی به عنوان فرماندار شهرستان فاروج معرفی شد.
منبع : سایت استانداری خراسان شمالی

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۳۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی