دیدار مدیرکل جهادکشاورزی خراسان شمالی با فرماندار فاروج
فرماندار فاروج در دیدار با دکتر یوسفی : خرید حمایتی زعفران در اولویت پیگیری جهادکشاورزی قرار گیرد.
دیدار مدیرکل جهادکشاورزی خراسان شمالی با فرماندار فاروج
صبح روز شنبه مورخ 1399/08/03 آقای دکتر یوسفی رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی به همراه مدیر شهرستانی و حجه الاسلام والمسلمین آسوده مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه خرسان شمالی و با همراهی حجه الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه شهر فاروج با حضور در فرمانداری شهرستان فاروج با آقای ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج دیدار نمودند، در این دیدار مباحثی درخصوص آخرین وضعیت بازار زعفران و برنامه های دولت جهت ساماندهی بازار زعفران مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج نجفی فرماندار فاروج ضمن تأکید بر اولویت ساماندهی بازار این محصول گفت: « هر چند قیمت محصولات را عرضه و تقاضا تعیین می کند و مشکل بازار دستوری حل نخواهد شد، ولی باید تلاش شود تا با استفاده از تسهیلات و یا حتی سرمایه صندوق توسعه کشاورزی شهرستان خرید تضمینی نگین زعفران توسط تعاون روستایی انجام و یا تسهیلاتی در اختیار تاجران زعفران قرار گرفته تا از افت قیمت زعفران پیشگیری و کشاورز نیز متضرر نگردد. وی در ادامه با توجه به اشباع بازار زعفران در شهرستان خواستار ارائه برنامه کشت جایگزین یک محصول دیگر در شهرستان توسط جهاد کشاورزی شد. ».
در این دیدار دکتر یوسفی ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری در زمینه افتتاح بازارچه زعفران و ارائه گزارشی از تسهیلات ارائه شده برای افتتاح این بازارچه گفت: « درصورت تأمین اعتبار لازم توسط دولت در نزدیک ترین زمان ممکن خرید حمایتی نگین زعفران را در اولویت خود قرار خواهد داد».

 روابط عمومی فرمانداری فاروج
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
منبع فرمانداری فاروج
تعداد بازدید : ۱۷۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی