معاون استاندار:
کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی مایه عزت و آبروی مردم این استان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی کنگره ۳۰۰۰ شهید این استان را مایه عزت و آبروی مردم استان عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمد تقی ایرانی صبح امروز در جلسه هماهنگی شورای اجرایی اجلاسیه 3000 شهید استان خراسان شمالی بر تلاش بیشتر برای برگزاری هرچه با شکوه تر این اجلاسیه تاکید کرد و گرامی داشت و زنده نگه داشتن فرهنگ و سیره شهدا را مایه آبرو و عزت همه مردم استان دانست.
وی در این جلسه اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن سیره و راه شهیدان در انقلاب اسلامی که ادامه نهضت عاشورا و راه امام حسین (ع) است، جزاصلی ترین وظایف و تکالیف است و کنگره 3000 شهید خراسان شمالی نیز فرصت مناسبی برای گام برداشتن در راه رسیدن به این هدف است.
دکتر ایرانی تصریح کرد: پرداختن به فرهنگ و سیره شهدا نباید با اختتامیه این کنگره در استان به پایان برسد بلکه این کنگره باید سرآغاز فعالیت های بسیاری برای ترویج فرهنگ و راه شهیدان گردد و امور فرهنگی همچون انتشار کتاب ها و تولید برنامه های رسانه ای از دستاوردهای این کنگره باید پس از اختتامیه آن ادامه یابد.
مدیرکل دفتر امنیتی استانداری خراسان شمالی نیز در این جلسه به ارایه گزارشی از فعالیت های انجام شده برای برقراری و حفظ امنیت این کنگره 4 روزه پرداخت. دکتر محمود ثمینی دراینباره اظهار داشت: دستورالعمل امنیتی و انتظامی کنگره به طور کامل تنظیم و تدوین شده است و با امضای استاندار و فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) به عنوان رییس و دبیر کل ستاد برگزاری کنگره به اعضای شورای اجرایی ابلاغ خواهد شد تا کنگره در آرامش، امنیت و نظم کامل برگزار شود.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
منبع دفتر امور انتظامی و امنیتی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۹۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی